Najlepšie nové produkty roku 2018

Najlepšie nové produkty roku 2018

Inokedy sa venujeme najnovším produktom, aby sme zistili, či naozaj stoja za to. V roku 2018 priniesli mnohé z našich obľúbených značiek skvelé novinky.

Pozoruhodné nové výrobky z roku 2018 zahŕňajú chladiacu techniku, ktorá nepochádza od zvučných značiek, aké by ste očakávali; ďalej je to pohodlné oblečenie, ktoré už nikdy nebudete chcieť vyzliecť, a pomocníci do kuchyne, vďaka ktorým pripravíte jedlo roka.

vysavač

Sviečka Otherland
Krásne balenie limitovanej edície zohráva veľkú úlohu v úspechu spoločnosti Otherland. Naši redaktori, nadšenci sviečok, súhlasia s tým, že jej náladu povzbudzujúce vône a odvážne vzory sú odlišné od všetkých ostatných sviečok.

Najlepší bezšnúrový vysávač Dyson V10 Absolute
Výhodou tohto vysávača je výkon, ktorý je porovnateľný s jeho šnúrovou variantou. Okrem iného je ľahký, výkonný a všestranný, s troma režimami napájania, dvoma rozdielnymi čistiacimi hlavami a štyrmi ďalšími čistiacimi nástrojmi.

Hoci je dosť drahý a nemusí byť vhodný pre väčšie domácnosti kvôli pomerne krátkej životnosti batérie, efektívne a dôkladne čistí, a je určený pre každého, kto rád žije v čistom priestore.

Spodná bielizeň pre ženy Tommy John
Veľmi pohodlná spodná bielizeň je k dispozícii v troch rôznych látkach a farbách. Tým, že poskytuje maximálne pohodlie, to je presne to, čo od bielizne očakávame a aj keď nejde o lacnú záležitosť, rozhodne stojí za to.

botník

Nový zvuk: Sonos Beam
Ak nemáte priestor na domáce kino, zvukový panel je kompaktný a cenovo dostupný kompromis. Nový zvuk od Sonos Beam si zamilujete, pretože prináša ohromný, vyvážený zvuk, ktorý by ste od tohto zariadenia neočakávali, ale svojou veľkosťou zvyšuje kvalitu zvuku všetkého, čo sledujete a počúvate.

Baleríny
Je ťažké uveriť, že značka Day Glove vznikla až v roku 2018 – mäkké kožené baleríny vám tak sadnú na nohy, že nič dokonalejšie ste ešte nikdy nenosili. 115 dolárov sa môže zdať veľa, ale keď v nich prejdete zopár kilometrov, pravdepodobne budete ochotní zaplatiť za ne ešte viac. Talianska koža sa chodením viac a viac prispôsobuje a baleríny dostanete v 13 krásnych farbách.

Najlepšie nové produkty roku 2018
4 (80%)1